čtvrtek 4. dubna 2013

Pleť je odrazem zdraví

Když už jsem vám odhalila to, co se každá žena snaží skrýt a nafotila své špeky, rozhodla jsem se, že sundám i make-up a ukáži vám, co ty tři měsíce udělaly s mojí pletí. Věřte, že mi toto odhalení není příjemné, ale věřím, že bude poučné.

S akné se trápil nejeden z nás především v pubertě. Určitě znáte pár "zaručených" rad, jak se ho zbavit - nejíst čokoládu, červené maso, kořeněná jídla, tuky, nepít kafe a hlavně používat nejrůznější kosmetiku a potravinové doplňky. I já jsem tohle všechno zkoušela, ale nic nezabíralo. Podobné to bylo i se zuby. Vždy se mi hodně kazily a nebyla jediná návštěva u zubaře, kdy by se neobjevil nějaký nový kaz. 

Jste to, co jíte!!!
Tohle všechno je už ale pryč. Tedy alespoň bylo, než jsem podstoupila tento experiment. Jsem optimista/realista a vím, že je jen otázka času, kdy se to zase spraví. Zázraky nemůžeme čekat do druhého dne. Není to tak, že se ráno vzbudíte a bude všechno jinak, ale když tomu dáte čas a budete poctivě dodržovat zásady paleo diety, budete překvapení, jak moc se celkové fungování vašeho těla změní - zlepší. Ze začátku se možná bude zdát, že je to přesně naopak, protože tělo si musí na tu změnu zvyknout a hlavně se celé vyčistit, ale opravdu to stojí za to.

Hezký den všem.