pondělí 1. července 2013

Týden 14: Odměňujeme vaši přízeň!

Minulý týden se rozdávala vysvědčení a tak jsme se rozhodli, že i my oznámkujeme vaši aktivitu na našem Facebooku. A že to tentokrát bylo opravdu jednoduché. Jeden z vás byl totiž od samého začátku výrazně aktivnější než všichni ostatní, za což mu patří velký dík.

Výsledky

1. místo:
David Lengyel David Lengyel

2. místo:
Martin Faifo Fiala Martin Faifo Fiala

3. místo:
Radekk Pech Radekk Pech

David nejen přispíval, komentoval a likoval, ale také nám poslal fotku své úžasné proměny. Sportovní tričko si od nás tedy opravdu zaslouží! Davide, pošlete, prosím, svou doručovací adresu na info@paleodieta.cz nebo do zprávy na Facebooku.

Jak si můžete i vy vysloužit odměnu?

Další možnost budete mít přes prázdniny. Ten kdo bude nejaktivnější o prázdninách, se může těšit na další dárek od nás na začátku září. Takže "lajkujte", sdílejte, komentujte, přispívejte. Máte na to ještě skoro dva měsíce.

Navíc tu máme jednu speciální soutěž pro holky. Posílejte nám své příběhy (včetně fotografií před/po) na adresu info@paleodieta.cz a do předmětu emailové zprávy napište "Soutěž". Aby se mohly zúčastnit i úplné začátečnice, budete mít čas až do konce září. Ta, která získá k poslednímu září nejvíce "lajků" má výhru zaručenou. Tak holky na nic nečekejte a začněte pořizovat fotky a přeměřovat břicha. Tři měsíce utečou jako voda!

Ještě jednou děkujeme všem čtenářům za svou přízeň a těšíme se, že se naše fanouškovská základna v brzké době ještě rozšíří.


Pokud se vám článek líbil, klikněte na "To se mi líbí".
Máte-li k tomuto tématu nějaké dotazy či připomínky, zanechte nám svůj komentář.